Studio Pango

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 18 MB
  • Version 1.5
  • Dil İngilizce
  • Firma Studio Pango
En güzel eğitici oyun sizler için üretildi. Siz de bu oyuna hemen ücretsiz bir şekilde sahip olun.

 Çocukların eğlenerek oynayacağı bu mükemmel oyunun içinde günlük hayattan da kesitler var. Bu sayede çocuklar oyunda öğrendiklerini günlük hayatta da uygulayacaklar. Anne ve babaların içini rahat ettiren bu oyunda pek çok yararlı özellik var. Çocukların verimli bir şekilde zaman geçirmelerini sağlayan bu oyun onların daha bilinçli birey olmalarına da katkı sağlayacak. Çocukların gelişim özellikleri dikkate alınarak hazırlanan bu oyun çocuk gelişimi uzmanları tarafından da düzenlenmiştir.

 Günlük yaşamda yapılan şeylerin oyunlaştırılmış hali olan bu programda banyo yapmak, yemek yemek, diş fırçalamak gibi pek çok görevler verilmektedir. Bu görevleri oyunda yerine getiren çocuklar kendi yaşamlarında da yapaya çalışacaktır. Tüm gelişim alanlarını desteklemeyi amaçlayan bu oyunda zorluk dereceleri de bulunmakta. Kolay, orta ve zor olan bu zorluk dereceleri çocukların yaşları ile de doğru orantılıdır.

 Çocukların en etkili öğrenme yolu oyundur. Oyun ile edinilen bilgiler daha kalıcı olur. Bu özellik de göz önüne alınarak hazırlanan bu oyun çocukların hem eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlayacak. Böylece oyun oynamaktan hiç sıkılmayacaklar ve bu yararlı oyunu oynarken de gelişecekler Çocuklara pek çok yönden katkı sağlayan bu oyunu siz de mutlaka denemelisiniz. Bunun için yapmanız gereken şey çok basit. Oyunu indir butonuna basmanız yeterli. 

Daha Fazla Göster
Studio Pango indir